Чарівна українська співачка, народна артистка, телеведуча, запаморочлива Тіна Кароль порадувала публіку фотографією в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася фанатам в незвичайному для себе вигляді.

Відповідний знімок Тіна Кароль розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Успішна українська жінка, ще будучи в юності, могла стати актрисою або моделлю. Однак її природа нагородила не тільки красивою зовнішністю, але і унікальним сильним голосом.

Ще 10 років тому талановита виконавиця увійшла до трійки лідерів на проекті "Нова Хвиля", де вона отримала не маленький гонорар, на який зняла свій перший кліп. Після цього до співачки прийшла велика популярність і успіх.

У своєму пості знаменитість постала перед фанатами в незвичайному і навіть трохи хвилюючому образі монашки - чорна кофта і чорна хустка, яким вона обв'язала голову і шию.

"Мені потрібна від тебе втеча #тінакароль #tinakarol ph:@karginaki", - написала під знімком зірка.

Юзери соціальної мережі, які підписані на сторінку знаменитості, залишають чимало коментарів під фотознімком.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

"На таку "черницю" я б сходила в кінотеатр", "До церкви?🥲 😂 ", "Тиночка. Це прям "вихід із зони комфорту"...😉 ", "Я пропустила вихід нової черниці? 🗿", - пишуть відгуки фоловери Тіни.

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Нагадаємо, що талановита виконавиця Тіна Кароль змінила свій вигляд і звернулася до шанувальників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська артистка Тіна Кароль зачарувала аудиторію своїм образом.

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Тіна Кароль вирушила в цікаве місце, звідки грайливо звернулася до фанатів.