Заслужений артист Російської Федерації, знаменитий співак, талановитий виконавець Діма Білан зачарував публіку красивим відеороликом на своїй сторінці в соціальній мережі. Він показав результат свого відпочинку.

Відповідну відеоленту Діма Білан оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що справжнє ім'я підкорювача жіночих сердець – Віктор. Будучи ще юним хлопчиком, вчителька музики в школі розглянула величезний потенціал у хлопчика. Вона вмовила батьків Віктора віддати його в музичну школу.

У своїй публікації російський знаменитий артист показався шанувальникам на відпочинку на Мальдівах.

Він сидів у альтанці на березі океану і дурів під музику, яку сам написав під час відпочинку. Далі можна побачити, як він бігав по берегу і хлюпався у воді.

"Океан нескінченний" @amillafushi #AmillaMaldives хлопці , ось коли відпочиваєш від "гонки за озброєнням "( назву так ,наш біг за нагородами і реалізацією нескінченних справ ) то приходить свобода думки та ідей ! І коли опиняєшся наодинці з собою відразу, щось пишеться, придумується, і креативиться ! Написав вчора трек, спец для цього видоса, отримую таке задоволення від процесу монтажу (телефонного) і написання настроєвих музацій, хоча б для того, щоб руки не забули !",- підписав свій відеоролик співак.

Фото Діми Білана
Фото Діми Білана

Крім цього, Діма зізнався, що його спонукали на це творіння саме його шанувальники.

"Чесно, ви мене спонукали на це))) назвав "океан нескінченний-будь зі мною " але в диско фанк !) Встав о 5 ранку аж, від спраги натиснути на клавіші і почуттям - а що ж там вийшло вчора ?! І ось ролик готовий))) Мальдіви мене надихають) ️ ️ люблю люблю вас !!!❤ ️ ",- продовжив співак.

Нагадаємо, що знаменитий російський артист Валерій Меладзе оприлюднив шикарний концерт зі своєю участю в Дубаях.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий продюсер Діми Білана Яна Рудковська показала свої розкішні майна.

Також портал "Українці" писав, що талановитий російський виконавець Діма Білан засмутив прихильниць своїм виглядом.