Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, відома актриса, заслужена і народна артистка України Ольга Сумська потішила шанувальників знімками в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала себе маленькою дівчинкою.

Відповідну публікацію Ольга Сумська розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що 54-річна актриса за своє життя засвоїла не тільки акторську майстерність, а й перукарське мистецтво, макіяж і манікюр.

Вона ретельно займається спортом і під час пробіжок прибирає сміття, яке їй кидається в очі.

Крім цього, талановита актриса написала дві книги про красу і кулінарію.

На фотознімках, які актриса оприлюднила на своїй сторінці, можна побачити її зовсім маленькою дівчинкою. Як не дивно, знімки зроблені в чорно-білих тонах.

Можна побачити різні наряди маленької зірки, але на кожній фотографії є величезний бант на голові Олі.

Ольга Сумська, фото: instagram.com/olgasumska
Ольга Сумська, фото: instagram.com/olgasumska

"А ось і я,маленька Лялюня!👧🏻... Мої новорічні сукеньки..🎄Мамочка завжди наполягала,аби був бантик..🎀А біле платтячко «Сніжинка»під ялинкою замовляли у театрі,я їм пишалась,пошите з натурального фатину і батисту..👗❄️І досі зберігаю його,як спогади про моє щасливе дитинство!❤️",- підписала публікацію знаменитість.

Нагадаємо, що популярна українська актриса Ольга Сумська отримала порцію критики від шанувальників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома українська зірка Ольга Сумська показала свого чоловіка і те, чим вони займаються на кухні.

Також портал "Українці" писав, що талановита українська актриса Ольга Сумська показала публіці свій вигляд молодої дівчини.