Талановита українська співачка, знаменита артистка, учасниця "Фабрики зірок" Еріка (вона ж MamaRika) порадувала аудиторію цікавим знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала фанатам свій новий і несподіваний вигляд.

Відповідну публікацію MamaRika оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що справжнє ім'я знаменитості - Анастасія Кочетова, вона народилася в українському містечку Червонограді. Інтерес до музики прокинувся у співачки ще з малого віку, ще в шкільні роки її віддали у вокальну школу.

MamaRika
MamaRika

У 14 років підростаюча співачка почала свою професійну кар'єру в українському фестивалі "Червона рута", де посіла перше місце.

Не дивлячись на свій успіх, Анастасія продовжувала активно займатися вокалом і пізніше потрапила в знаменитий проект "Американський шанс", який належав продюсерської групи в США. Його показували на українському телебаченні, завдяки чому дівчина стала дуже популярною.

У своїй публікації українська знаменитість показалася шанувальникам в новому образі - довге рожеве волосся, які їй дуже йдуть, і закрите плаття чорно-білих кольорів.

"Народ,ми із Сєргєічем маємо дуже несподівану новину для вас і нас теж,якщо чесно...🙈Ввечері в сторіз все вам розкажемо🙌Як думаєте,чим здивуємо?🤔", - підписала свою фотографію співачка.

Крім цього, вона вказала геолокацію – де був зроблений даний кадр, - Майдан Незалежності.

Нагадаємо, що знаменита українська артистка Ірина Білик здивувала шанувальників своїм раптовим перетворенням.

Як раніше повідомляв портал "Українці", епатажна співачка Оля Полякова показала анонс нового гіпершоу на українських телеекранах.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Юлія Саніна зачарувала шанувальників знімком зі своїм сином.