Знаменита українська артистка, переможниця "Євробачення", володарка найпотужнішого голосу Джамала порадувала публіку постом домашнього характеру в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в красивому образі на своїй кухні.

Відповідну публікацію Джамала розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська співачка народилася в інтернаціональній родині, її мама – наполовину вірменка, а батько – чистокровний кримський татарин. Крім цього, у зірки є рідна старша сестра, яка проживає в Туреччині зі своїм чоловіком.

У своєму пості знаменитість постала в домашній обстановці, перебуваючи на кухні. Вона шикарно одягнена - цікаве і незвичайне плаття яскраво рожевого кольору.

"Обожнюю фільми про роботів. "Чому?"- запитаєте ви. Так це ж одна з головних фантазій людини: він займається своєю улюбленою справою, наприклад, а в цей час вдома робот зробив за нього всю побутову роботу, позбавив від рутини 😂", - прокоментувала знімок зірка.

Співачка сидить біля посудомийної машини, якій і присвятила свою публікацію.

Фото Джамали
Фото Джамали

"Мені здається, посудомийка наблизила нас до майбутнього як ніколи. Поки я на сцені, посудомийка BOSCH і Finish Quantum виконують свою роботу. І, скажемо чесно, роблять це краще, ніж могла б людина 😂 мені лише залишається дістати ідеально чистий посуд", - звернулася до фоловерів українська артистка.

Нагадаємо, що талановита українська виконавиця Джамала показала фанатам, як вона вміло робить свою роботу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна українська співачка Джамала розповіла аудиторії про те, як батьки привчали її до роботи.

Також портал "Українці" писав, що знаменита артистка Джамала продемонструвала аудиторії знімок свого дитинства.