Популярна українська та російська естрадна співачка, телеведуча, режисер, а також актриса Лоліта Мілявська поділилася несамовитим відеороликом у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася фанатам в щоденному образі в домашніх умовах.

Відповідну відеоленту Лоліта оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що популярна співачка народилася в закарпатському місті Мукачево. Мати артистки була популярною виконавицею джазової музики, вона вирішила, щоб її дочка пішла по її стопах. Тому маленька Лоліта вступила до музичної школи у Львові.

Лоліта Мілявська
Лоліта Мілявська

Потім вона разом зі своєю матір'ю переїхала до Києва, у зв'язку з частими гастролями її мама змушена була возити дівчинку з собою.

У своїй публікації 57-мілетняя знаменитість постала перед публікою без макіяжу в домашньому одязі - чорна футболка. Вона без жодного сорому звернулася до фанатів з сумними історіями. Вона розповіла, як несправедливий цей світ, і привела пару актів з життя.

"Ще забула про мужика, який парочку сухих (або навіть не сухих) дерев додому приволік на дрова. Зате, стільки дерев уздовж траси по Мінці короїд поїв, що краще б на дрова. А термін йому світить, як за спогадами бабусі при сталіні, за підібране вугілля за поїздами", - прокоментувала відео талановита співачка.

Нагадаємо, що знаменита російська артистка Лоліта поділилася великою втратою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Лоліта показала свій новий сингл і новий вигляд.

Також портал "Українці" писав, що талановита співачка Лоліта показала своє ДТП.