Знаменитий український виконавець, автор і виконавець власних пісень, популярний артист Олег Винник порадував публіку постом на своїй сторінці в соцмережі. Він показався в шикарному вигляді на одному з музичних українських проектів і повідомив новину своїм фанатам.

Відповідні кадри Олег Винник оприлюднив у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Український артист є по істині феноменом в шоу-бізнесі. Він рідко з'являється на телеекранах, але його концерти завжди переповнені шанувальниками і прихильницями.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Варто відзначити, що він - не тільки відмінний співак, але і хороший танцюрист. Він це показав на самому танцювальному шоу країни "Танці з зірками", де танцював у парі з Оленою Шоптенко. Але, на превеликий жаль, він захворів коронавірусом і був змушений покинути проект з власним бажанням.

Сторіз Олега Винника
Сторіз Олега Винника

Кожному шанувальнику відомо, що він на даний момент сидить в тренерському кріслі музичного шоу "Голос Країни", де вже почав набирати собі команду.

Сторіз Олега Винника
Сторіз Олега Винника

У своїй публікації Олег показав нових членів своєї команди Богдана Муху і Галину Коришко. Виступи цих людей можна побачити і послухати також на сторінці Олега Винника в розділі сторіз.

Сторіз Олега Винника
Сторіз Олега Винника

Крім цього, український артист дуже серйозно налаштований на перемогу в проекті "Голос Країни", і з особливою обережністю і увагою ставиться до кожного учасника проекту.

Нагадаємо, що популярний український артист Олег Винник обрадував публіку анонсом нового українського фільму.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий виконавець Олег Винник здивував шанувальників своїм перетворенням.

Також портал "Українці" писав, що талановитий співак Олег Винник розповів шанувальникам хорошу новину.