Неймовірна перлина може принести щасливому рибалці до чверті мільйона фунтів, якщо він знайде покупця на знахідку, яку він і його сім'я назвали "зміною життя"

Про це пише Daily Star.

Рибалка натрапив на неймовірно рідкісну помаранчеву перлину, викинуту на місцевий пляж, вартістю майже 250 000 фунтів стерлінгів.

Хатачай Нійомдеча з Таїланду гуляв зі своєю сім'єю, коли помітив буй, викинутий на берег біля пляжу в провінції Сі Таммарат.

Рибалка на пляжі знайшов унікальну помаранчеву перлину Мело
Рибалка на пляжі знайшов унікальну помаранчеву перлину Мело

37-річний чоловік вирішив забрати буй і відвезти його додому, так як до нього прилипли три раковини, і він хотів подивитися, що всередині. Хатчай і його брат віднесли черепашки своєму 60-річному батькові Бангмаду, який очистив їх і виявив перлину, ще не знаючи її цінності.

Красива помаранчева перлина, розміром приблизно з монету гідністю 10 пенсів, важила 7,68 г. Хатчай був шокований цим приголомшливим відкриттям і вирішив зателефонувати своїй дружині і двом синам, щоб показати їм, перш ніж вивчити її цінність і призначити зустріч на наступний день.

Незабаром сім'я дізналася, що це випадкове відкриття насправді було ультра-рідкісним дорогоцінним каменем, відомим як помаранчева перлина Мело.

Це дуже дорога ювелірна прикраса, яка утворюється всередині раковини великої устриці Мело.

Експерти сказали родині, що вона може коштувати до 10 мільйонів бат (242 761 фунт стерлінгів).

Чоловік вважає, що дивний сон підсвідомо відправив його на пляж, щоб знайти рідкісну перлину. За кілька днів до цього чоловік побачив дивний сон і відчув знак, що з ним станеться щось неймовірне.

Рибалка на пляжі знайшов унікальну помаранчеву перлину Мело
Рибалка на пляжі знайшов унікальну помаранчеву перлину Мело

Він сказав: "старий у білому з довгими вусами сказав мені прийти на пляж, щоб я міг отримати подарунок, я думаю, він привів мене до пошуку перлини".

Хатчай і його сім'я не дуже багаті, тому гроші, які вони можуть отримати від продажу рідкісного каменю, означали б для них все.

Він і його дружина хочуть продати перли за максимально можливу суму і вже вишикувалася черга покупців.

Хатчай додав: "Я хочу продати перли за найвищою ціною. Гроші змінять не тільки моє життя, вони змінять мою долю. Вся моя сім'я буде жити краще".