Популярний український співак, талановитий артист, член тренерського складу на музичному шоу "Голос країни", а також член детективного складу на гіпершоу "Маска" Олег Винник порадував публіку шикарними фотографіями в соціальній мережі. Він показав момент з нового українського розважального шоу.

Відповідну публікацію Олег Винник розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Український артист - дуже талановитий і харизматичний чоловік. Він пише і співає свої пісні для української публіки, яка так його обожнює.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Відомо, що він одружений на своїй бек-вокалістці Таїсії, але талановитий виконавець це активно приховує, щоб не зруйнувати свій образ "серцеїда".

У своїй публікації Олег постав перед шанувальниками в звичному для себе образі - зачесане назад довге волосся, шкіряна куртка, під якою можна побачити червоний світшот з буквами "OV", і чорні штани.

На першій фотографії його можна побачити у великій масці білки, зняли з Олени Шоптенко, яка заспівала в останньому випуску гіпершоу "Маска". Також можна побачити фотографії, де Олег і Олена танцюють і обіймаються.

Олег Винник, скріншот із відео
Олег Винник, скріншот із відео

"FОХ, я з тобою вчив FOXtrot і я тебе впізнав, @alena_shoptenko!!! Яскравий вогняний вихід, відпрацьовані рухи, жести, погляд, стійка в позиції - це були характерні ознаки танцівниці-професіонала. Я ніколи не чув як Альона співає, знав лише, як розмовляє. Був приємно вражений співом. До речі, Лисиця Альона правильно тримала мікрофон, як досвідчена співачка. Впевнений, гіпершоу @maskaukrainetv підготувало ще багато приємних зустрічей і сюрпризів 😍", - підписав свій пост український співак.

Олег Винник
Олег Винник

Також портал "Українці" писав, що знаменитий український артист Олег Винник повідомив своїм фанатам приємну новину.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий артист Олег Винник показав нових учасників своєї команди на музичному проекті "Голос країни".

Нагадаємо, що український співак Олег Винник здивував аудиторію своїм перетворенням.