Організатори детектив-шоу "Маска" на телеканалі "Україна" принесли вибачення Тіні Кароль.

Співачка образилася на неприємні натяки на свою адресу, що прозвучали в останньому випуску шоу. Того разу Оля Полякова кинула фразу про " найвідомішу плакальницю на похоронах», а Тіна, яка втратила чоловіка, сприйняла натяк на свій рахунок.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Виправдання від Полякової Тіну Кароль не задовольнили. Гасити скандал, що розгорається, зголосилося керівництво програми. Фразу Полякової телевізійники назвали непорозумінням і запевнили, що Тіну завжди з радістю чекають на ТВ-шоу.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

"Шановна Тіна, прикро, що фраза зоряного детектива шоу "Маска" була сприйнята Вами і Вашими шанувальниками як особиста образа. Але людина, яка пережила таку життєву драму як ви, може відчувати світ особливо тонко і вразливо. Ми шкодуємо про це прикре непорозуміння", - йдеться в заяві від творчої групи шоу"Маска".

повідомлення на сторінці шоу "Маска" в Instagram
повідомлення на сторінці шоу "Маска" в Instagram

Правда, деякі користувачі не погодилися з таким трактуванням подій і порахували, що Тіна Кароль все правильно зрозуміла.

"А як по-іншому повинна була бути сприйнята дана фраза? 😮 Як сказано, так і сприйнято. До даної ситуації поважала і Полякову і Тіну. Але на жаль.. так поводитися і так висловлюватися просто неприйнятно для людини, яка сидить в журі. Полякова просто впала в моїх очах і як співачка і як жінка", - пише shalar.ann.

"Нормально все людина сприймає.Це людям які сидять в суддях вашого шоу варто навчитися думати перед тим як щось говорити", – вважає rinei_one.

"Максимально дивне вибачення 🗿 особисте сприйняття і відчуття світу Тіною тут взагалі ні до чого, фраза "детектива" в шльопанцях не залишила за собою місця для трактувань в іншому руслі. тут все гранично ясно, бридко і дуже низько", – упевнений dt_iubesc.