Талановитий автор і виконавець своїх пісень, топовий артист сьогоднішнього дня, член тренерського складу на музичному шоу "Голос Країни", детектив на шоу "Маска" Олег Винник порадував публіку шикарною відеолентою у своєму акаунті в соцмережі. Він показався на останньому випуску шоу про "сліпих прослуховуваннях" і продемонстрував членів своєї команди.

Відповідну публікацію Олег Винник показав на своїй сторінці в Instagram.

Успішний артист вже всім давно довів і показав, що він гідний бути в центрі уваги. Журнал "Forbs" визнав, що Олег – найбільш високооплачуваний артист на українській естраді.

Олег Винник
Олег Винник

Початок 2021 року у артиста склалося дуже вдало – він бере участь відразу в двох проектах одночасно. Крім цього, вже цієї весни у нього почнуться перші сольні концерти після загострення карантинного режиму в країні.

У публікації, яку продемонстрував український артист, можна побачити шикарні виступи нових учасників на проекті "Голос Країни", яких Олег взяв, і вони вступили до лав його команди.

"У мене збирається чудова команда! Знайомтесь: голос, який пробиває бетонні стіни, яскрава, сильна та наполеглива рок-н-рольщиця Ганна Шеррі @sherry_sherry_anna; а також - самородок з глибини українського чорнозему, справжній артист, який полонить своєю відкритістю, абсолютною віддачею сцені і людям – Сергій Нейчев @sergeineichev. #голоскраїни #перезавантаження #команда", - звернувся до фанатів співак.

Олег Винник
Олег Винник

Нагадаємо, що український артист Олег Винник показав шикарні кадри нового гіпершоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий співак Олег Винник закликає дивитися нове шоу з його участю.

Також портал "Українці" писав, що успішний артист Олег Винник показав членів своєї команди на музичному шоу.