Відомий український продюсер, талановитий репер і яскравий актор, ведучий гумористичного телепроекту "Ліга сміху" Олексій Потапенко (Потап) показав фото в стильному вбранні. Потап, як завжди, поділився своїми філософськими думками і дав цінну пораду для своїх фанатів.

Відповідну публікацію Олексій Потапенко оприлюднив у своєму профілі в Instagram.

Нещодавно Потап вирішив ділитися різними думками, розповідаючи фанатам про різні філософські речі. Цього разу актор розповів, що важливо наповнювати себе творчістю і розвиватися, щоб не бути пригнобленим. Потап показав фото, де він стоїть в якомусь кабінеті в стильному синьому костюмі.

"У нашій голові є безліч перемикачів, як на стіні. Досить натиснути на них і включиться світло, заграє музика або зазвучать вірші. Всі ці медіатори грають на струнах вашої душі. Вони і роблять нас Нами! Чим більше ви відкриваєте себе, тим більшим набором "олівців" ви володієте і тим яскравіше картину можете намалювати. У житті немає місця чернетці, вона пише Ваш шедевр відразу на чистовик-розфарбуйте ж його! Музика, Книги,Кіно,Театр,Опера,Балет,Музеї та фотогалереї, Музика!Наповнюйте себе мистецтвом і творчістю,розкривайте свою душу назустріч прекрасному і ... створюйте свій дивовижний різнобарвний світ 🌍", - написав Олексій Потапенко, посилаючи думки своїй аудиторії фанатів.

Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram
Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram

Фоловери українського артиста не залишилися байдужими до його нової публікації і написали коментарі під його фото.

"Олексій, Дмитро Гордон Ваш рідний брат?", "Дуже круто і вірно написано, бро!👊 🏼 Нехай прибуде з тобою завжди сила добра і творчі обладунки!✌ 🏼 🎤 ✨ обійняв", "чист чистовик-це і є наше життя!Хороший і людський піст!ПотапЧеловек!", "Пора починати проводити мотиваційні бізнес-тренінги🔥", - написали фоловери під постом Потапа.

Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram
Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram

Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram
Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram

Нагадаємо, що український репер Олексій Потапенко записав відеозвернення для фанатів, стоячи на великій сцені.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий актор Олексій Потапенко показав фото в снігу.

Також портал "Українці" писав, що засмаглий продюсер Олексій Потапенко показав фото в напівголому вигляді.