У мережі порадили Керстен не засмучуватися, адже вона впізнала справжнє обличчя хлопця відразу, коли ще не стало надто пізно.

Звичайна дівчина Керстен Ховіс з Арканзасу, США, вирішила поправити своє самотнє становище і знайти собі бойфренда через додаток для знайомств. Так вона познайомилася з Сетом, який здався їй цілком милим і приємним хлопцем.

Про це пише Daily Mail.

Дівчина пішла з побачення через 10 хвилин
Дівчина пішла з побачення через 10 хвилин

Вони домовилися про зустріч, і хлопець заїхав за нею на машині. По дорозі до місця побачення Керстен прийшло повідомлення від Сета, яке її дуже здивувало.

Поки їдемо, але вона більше, ніж мені здавалося по фото. Зате її сім'я просто офігеть яка багата Сет

@kersten.hovis

reality of dating in 2020 #greenscreen #GreenScreenScan

♬ original sound - Rachel Wilson🤍

Очевидно, це повідомлення не призначалося для дівчини, що і підтвердив сконфуженний хлопець. Вона попросила відвезти її додому, адже ні про яке побачення більше не йшло й мови.

Засмучена Керстен заявила, що Сет повівся дуже незріло і невиховано. Не дивно, що з таким поверхневим ставленням у нього досі не було дівчини. Через десять хвилин поїздки в незручній тиші хлопець висадив її недалеко від будинку, і Керстен видалила його номер.

Дівчина пішла з побачення через 10 хвилин
Дівчина пішла з побачення через 10 хвилин

Своєю історією дівчина поділилася в "Тіктоку", де її відео набрало 4,5 млн переглядів. У коментарях користувачі Мережі втішали Керстен, адже хоч хлопець і розчарував її, він не витратив її час, відразу показавши своє справжнє обличчя. Дівчина пояснила, що вона трохи в тілі, але ніколи не соромилася своїх форм. І цей випадок не зміг викликати у неї комплексів.

Слухайте, я знаю, що не тростинка, у мене є стегна. Мені подобаються вони і в цілому моє тіло. Я красива, і чиясь думка не змінить моє ставлення до себе. Це навіть ще сильніше переконало мене в тому, що я заслуговую більшого Керстен Ховіс