Популярна українська співачка, артистка, яка першою підкорила Латинську Америку, член детективного складу на новому гіпершоу "Маска" Настя Каменських розповіла про почуття. Вона поділилася милим селфі-знімком і показала гарні прикраси з магазину "Золотий вік".

Відповідну фотографію Настя Каменських розмістила у своєму профілі в Instagram.

Нещодавно Настя стала обличчям магазину "Золотий вік" і рекламує його у всіляких варіаціях. Цього разу співачка поділилася милим фотознімком і показала красиві мініатюрні прикраси з магазину. Також Настя заговорила про почуття напередодні Дня святого Валентина.

"Любити, радувати, обіймати, дивувати, говорити про свої почуття хочеться кожен день. Не чекати для цього особливого моменту. Адже з близькими кожна хвилина-особлива 🤍 а свята завжди стають окремим приводом, щоб ще раз нагадати про те, що емоції - головне. І дарувати їх потрібно щохвилини! Хоч я вірю, що кожен момент незабутній, але все ж напередодні Дня Святого Валентина хочеться сказати близьким особливі слова і подарувати особливі подарунки ❤️ щоб ще раз нагадати-любов найкраще почуття. І дарувати її потрібно завжди! І звичайно ж для дівчини завжди дуже важливі деталі. Часто вони можуть сказати набагато більше, ніж здається. Варто тільки придивитися ✨ і нехай любов завжди прикрашає тих, кого ми так сильно любимо", - написала Настя Каменських у своїй новій публікації.

Скріншот зі сторінки Насті Каменських в Instagram
Скріншот зі сторінки Насті Каменських в Instagram

Підписники української співачки помітили нову публікацію і стали коментувати її.

"Красуня ти і без косметики 😍", "до чого ж красива..🕊 💔", "Настюш, послухала я твою нову пісню, просто Супер 🔥 👍 мені вона дуже сподобалася! І вже скачала її на телефон! ))", - написали фоловери Насті Каменських.

Коментарі зі сторінки Насті Каменських в Instagram
Коментарі зі сторінки Насті Каменських в Instagram

Коментарі зі сторінки Насті Каменських в Instagram
Коментарі зі сторінки Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що співачка Настя Каменських поділилася милою фотографією і розповіла про важливі речі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", артистка Настя Каменських показала розкішні стрункі ноги.

Також портал "Українці" писав, що популярна артистка Настя Каменських розповіла про кохання.