Відомий український ведучий на радіо і телебаченні, екс-головний герой романтичного шоу "Холостяк", люблячий чоловік і майбутній тато Микита Добринін розчулив мережу новим відеороликом. Він показав, що вони з Дашею Квітковою дізналися стать дитини за допомогою величезної кулі.

Відповідне відео Микита Добринін опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Не так давно Микита і Даша зв'язали себе узами шлюбу і зіграли розкішне весілля, чим знатно порадували шанувальників. А на Мальдівах, куди вони відправлялися нещодавно відпочивати, Микита повідомив радісну новину всім фанатам їх зоряної пари.

На радість всіх шанувальників в родині Даші і Микити буде довгоочікуване поповнення. Раніше вони не знали стать дитини, оскільки у Даші був ще занадто маленький термін вагітності. А тепер Микита і його дружина влаштували вечірку на честь статі дитини, дізнавшись, що у них буде хлопчик.

На відео щаслива сім'я лопає величезну чорну кулю, з якої в різні боки розлітаються блакитні папірці. Вони обидва дуже щасливі, дізнавшись, що в їхній родині буде маленький хлопчик.

Фолловери українського ведучого залишили багато схвальних коментарів під милим відеороликом Даші і Микити.

"Судячи з реакції, ти цього і хотів!😂 вітаю ще раз!❤ ️ 🙌", "Кайф ) ❤️❤️❤️", "Урааааааа!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️", "На такі відео можна дивитися вічно... Вітаю ❤️", "Вітаю!!!❤️ Я чомусь так і думала, що буде хлопчик!!! 🔥 🔥 🔥", "Вітаю😍❤️❤️хлопчик це круто 😍 😍 😍 ростіть здоровенькі❤❤️", - радісно написали шанувальники зіркової родини.

Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін показав смішне відео з пародією на Дашу Квіткову.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий радіоведучий Микита Добринін розповів про медитацію.

Також портал "Українці" писав, що екс-холостяк Микита Добринін показав косметичні процедури від Даші Квіткової.