Українська телеведуча, талановита актриса, народна і заслужена артистка України Ольга Сумська зачарувала аудиторію шикарною відеолентою в своєму акаунті в соцмережі. Вона показала таланти свого чоловіка на музичному проекті "Голос Країні".

Відповідну публікацію Ольга Сумська продемонструвала на своїй сторінці в Instagram.

Всі знають популярну актрису Ольгу Сумську. Вона вже багато років є невід'ємною частиною українського шоу-бізнесу. Красива жінка вже всім довела, що вона – справжній самородок.

У своїй публікації вона показала шикарний виступ свого чоловіка Віктора Борисюка на знаменитому проекті про "сліпі прослуховування" "Голосі Країни".

На відеофайлі можна побачити і почути, як красиво співає чоловік популярної актриси. Він зворушив до глибини душі всіх телеглядачів і членів журі, особливо Олега Винника, який взяв Віктора до себе в команду.

Фото Ольги Сумської
Фото Ольги Сумської

"Вітаємо @vitaliyborysyuk !❤️🎼 Віталій на @goloskrainy_official !👏🏻👏🏻👏🏻Коханий,я щаслива!❤️ Але ж як я перехвилювалась,не передати словами...Бо ж сама порадила спробувати йому свої сили в "Голосі".Зрештою,а чому б і ні!🎤Друзі,як вам виступ Віталія Борисюка?🎼🥰",- підписала відео Ольга Сумська.

Сім'я Ольги Сумської
Сім'я Ольги Сумської

Численні підписники української актриси із захопленням почали коментувати відеоролик.

"👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏дуже складна пісня виконана чудово 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤩🤩🤩🤩🤩 удачі в шоу!!!!!!!", "Оля?!!? Немає слів! Захоплення! Навіщо ви ховаєте талант чоловіка ! Це рідкісний дар! Журі-все нуль в порівнянні з ним ! ТАЛАНТ 👏👏👏❤️❤️❤️😍😍😍😍", - пишуть відгуки фоловери Ольги.

Коментарі на пост Ольги Сумської в Instagram
Коментарі на пост Ольги Сумської в Instagram

Нагадаємо, що українська зірка Ольга Сумська повідомила приємну новину для своїх фанатів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита актриса Ольга Сумська показала старі фотографії зі свого дитинства.

Також портал "Українці" писав, що заслужена артистка України Ольга Сумська викликала обурення фанатів своїм відеороликом.