Лікарі-дієтологи назвали найшкідливіші продукти, які завдають непоправної шкоди організму людини. За їх словами, фруктові соки, коричневий рис, цибульні кільця і фруктові йогурти, виявляється, є дуже шкідливими для здоров'я людини.

Про це повідомляє портал "радіо Maximum"

Перш за все, варто звернути особливу увагу на фруктові соки, які, виявляється, погано відбиваються на здоров'ї. За словами медиків, ті соки, які купуються в магазинах, містять у своєму складі фрукти без клітковини і кукурудзяний сироп з великою кількістю фруктози.

Фруктовий сік
Фруктовий сік

Далі до списку шкідливих продуктів входить коричневий рис, в якому міститься високий рівень миш'яку. А отрута, як відомо, точно не може добре відбитися на людському організмі.

Цибулеві кільця, через смаження у фритюрі, набагато гірше впливає на організм, ніж картопля фрі. За словами фахівців, до складу цих кілець входить набагато більше насичених жирів, калорій, цукру і менше калію, якщо порівнювати з картоплею фрі.

Цибулеві кільця
Цибулеві кільця

І, нарешті, фруктові йогурти, які теж знаходяться в ряді шкідливих для організму продуктів. До їх складу входить багато цукру, кукурудзяний сироп, а також підсилювачі смаку, які точно ніяк не покращують роботу організму. Крім того, лактоза, що входить до їх складу, може викликати акне на шкірі обличчя.

Нагадаємо, що фахівці в області здоров'я назвали 5 продуктів, до складу яких входить Омега-3.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вчені розповіли, які продукти допоможуть поліпшити зір людини.

Також портал "Українці" писав, що експерти назвали корисні властивості, які містяться в яблуках.