Український ведучий на телебаченні і радіо, чоловік, який колись був головним героєм на романтичному шоу "Холостяк" Микита Добринін поділився радісною новиною. Він розповів, як вони з Дашею Квітковою провели день закоханих, і показав, що знову став за пульт діджея.

Відповідне відео Микита Добринін опублікував у своєму профілі в соціальній мережі Instagram.

Відомий радіоведучий відправився зі своєю вагітною дружиною Дашею Квітковою на Kyiv Food Market. Там вони весело провели час у День Святого Валентина, танцюючи і розважаючись з іншими людьми.

Після цього Микита опублікував відеоролик, на якому видно, як він кайфує і насолоджується веселощами. Він став за пульт діджея, за який не ставав довгий час, і показав, яка атмосфера панувала навколо.

"Як ми провели День Всіх Закоханих? Не було сумної музики і свічок. Ми обрали компанію друзів❤️. Влаштували собі та іншим гучну вечірку. Я знову повернувся за пульт, привітайте🍾", - радісно підписав своє відео Микита Добринін.

Шанувальники українського ведучого не залишилися байдужими до його відеоролика і прокоментували його.

"Вау, ось це Я розумію, я теж люблю веселощі і компанію!", "Як у Вас атмосферно і весело було, клас😍 🔥 🙌❤️", "впевнена це було не забувається свято❤️", "круто 😍це саме класне проведення Дня закоханих ❤ ️ впевнена все сподобалося", - пишуть радісно фанати Микити і Даші.

Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін показав ефектне відео з відпочинку на Мальдівах.

Як раніше повідомляв портал "Українці", ведучий Микита Добринін зробив смішну пародію на Дашу Квіткову.

Також портал "Українці" писав, що колишній "Холостяк" Микита Добринін поділився секретом справжнього щастя.