Медик у сфері ендокринології Олена Губкіна розповіла про те, з яких причин людина може набирати зайві кілограми. За її словами, спосіб життя людини безпосередньо може відбиватися на його здоров'я, тому дуже важливо це враховувати, щоб уникнути зайвих проблем.

Про це повідомляє портал "ChangeUA"

За словами фахівця, зайва вага може виникнути через те, що людина мало спить. Саме збій режиму сну викликає апетит, так як мозок людини намагається відновити кількість енергії за допомогою великої кількості калорій. Через це в організмі людини порушується процес метаболізму.

Також лікар розповів, що стресові ситуації теж можуть спровокувати відкладення жиру в тілі. Крім того, вага може збільшуватися і через те, в організмі затримується рідина. Справитися з цією проблемою можна за допомогою настройки питного режиму і скорочення кількості солі в їжі.

Зайва вага
Зайва вага

Людина може набирати вагу і після відмови від куріння, оскільки ця звичка знижує бажання їсти, а коли від неї курець відмовляється, у нього виростає бажання їсти. Тому медик рекомендує стежити за раціоном свого харчування.

Олена Губкіна попереджає, що відмови від деяких видів продуктів провокує зменшення кілограм без необхідності голодувати і займатися спортом.

Нагадаємо, що фахівці розповіли, який продукт найкраще підходить для сніданку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли, про що може говорити постійне позіхання.

Також портал "Українці" писав, що експерти розповіли про те, чому у людини може закладати вуха.