Відомий російський пародист і шоумен, талановитий актор і молодий чоловік Примадонни Алли Пугачової Максим Галкін "розніс" мережу новим відео. Пародист показав, як він знімає відео в Tik Tok, розсмішивши всіх своїх шанувальників.

Відповідне відео з'явилося в офіційному акаунті Максима Галкіна в Instagram.

Максим Галкін завжди славився своїми неймовірними пародіями, які відомі всьому світу. Також він не проти показати своє почуття мора, яке так полюбилося його фанатам.

Відомо, що молодий шоумен живе зі своєю літньою дружиною, співачкою російської естради Аллою Пугачовою у величезному особняку, в якому вони виховують дітей – Гаррі і Лізу. З дітьми Максим і Алла, ніби, стають самі такими ж, а пародист частенько це демонструє.

Так, наприклад, цього разу шоумен показав смішне відео, на якому нібито намагається знімати Tik Tok. Він стоїть на місці, як раптом раптово падає смішно в замет снігу.

"Як я Тіктоки знімаю 🤣 🤣 🤣 відео дивіться в моєму тіктоці за посиланням в сторіз", - підписав свій відеоролик Максим Галкін.

Його шанувальники явно зацінили нове відео і почали із задоволенням його коментувати.

"Відчуття далекого дитинства...😁 😁 😁 ❤", "Гуморист у всьому😂 😂 😂 👏", "краще і смішніше вийшло, ніж на інших відео👏 😂", "я у мами дурач*к😂 😂 😂 😂 😂", - написали шанувальники російського пародиста.

Коментарі зі сторінки Максима Галкіна в Instagram
Коментарі зі сторінки Максима Галкіна в Instagram

Коментарі зі сторінки Максима Галкіна в Instagram
Коментарі зі сторінки Максима Галкіна в Instagram

Нагадаємо, що відомий пародист Максим Галкін показав свій шикарний і величезний особняк.

Як раніше повідомляв портал "Українці", російський шоумен Максим Галкін показав Старий випуск "Блакитного вогника".

Також портал "Українці" писав, що актор і пародист Максим Галкін показав неймовірний талант свого сина Гаррі.