Український ведучий на радіо і телебаченні, колишній герой романтичного реаліті-шоу "Холостяк" Микита Добринін розповів про те, як він досліджував свій організм. Ведучий розповів, в якій клініці він робив діагностику, яка виявилася не такою класичною, як зазвичай.

Відповідну публікацію Микита Добринін розмістив у своєму профілі в Instagram.

Нещодавно ведучий ходив на діагностику всього організму, де досліджував повністю весь свій організм. У зв'язку з цим, Микита вирішив поділитися знімком з клініки і розповісти, в якій клініці він робив діагностику.

"Ви знаєте, що я досить серйозно ставлюся до свого здоров'я. Мене, звичайно, не можна назвати завзятим спортсменом або "ппшником", але в зал я намагаюся ходити регулярно і хорошому харчуванню також приділяю увагу. Раз на рік роблю чекап всього організму. Самі розумієте, що ці голки і пробірки не завжди приємна тема🩸. Та й часу займає чимало. Нещодавно, я ніби потрапив на іншу планету. Ні, це були не зйомки "Чорного дзеркала". Але таке відчуття мене не покидало", - написав Микита у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Він підкреслив, що ця клініка перевіряє всі органи, кров і навіть клітини в організмі. За його словами, клініка спеціалізується на балансуванні нервової та ендокринної системи.

"Я вважаю, що інвестиції в своє здоров'я і здоров'я моєї сім'ї, найкраще рішення в житті👏 🏼. Хотіли б самі пройти таку діагностику?" - поцікавився у своїх фоловерів Микита Добринін.

Нагадаємо, що ведучий Микита Добринін поділився відео і показав, як вони з Дашею Квітковою провели День закоханих.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Микита Добринін і Даша Квіткова дізналися стать майбутнього малюка.

Також портал "Українці" писав, що український ведучий Микита Добринін зняв смішну пародію на Дашу Квіткову.