Один з найуспішніших співаків на українській естраді, автор і виконавець, тренер на музичному проекті "Голос Країни", детектив гипершоу "Маска" Олег Винник зачарував публіку шикарною публікацією у своєму акаунті в соцмережі. Він показався в новому вигляді на популярному шоу розважального характеру.

Відповідний пост Олег Винник оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Олег Винник
Олег Винник

Український співак - дуже старанний і цілеспрямований чоловік. Він досяг неймовірних висот завдяки своїй завзятості і таланту. Крім цього, Олег - справжній "серцеїд". Мільйони представниць жіночої статі мріють про такого романтичного і сильного чоловіка.

Всім фанатам популярного виконавця відомо, що він брав участь у танцювальному проекті "Танці з зірками", де показав, що він - не тільки відмінний артист, а й умілий танцюрист.

У своїй публікації знаменитий співак постав перед шанувальниками в новому вигляді - темне волосся і синя сорочка. Він сидить за великим столом в гіпершоу "Маска", щоб запросити всіх телеглядачів приєднатися до нового випуску популярного телепроекту.

"Сьогодні о 21:00 на @kanalukraina ми розкриємо ім'я іще одного загадкового героя гіпершоу @maskaukrainetv. А з кого б зняли маску ві?😉", - звернувся до публіки Олег Винник.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Багатотисячні підписники знаменитого артиста не змусили чекати свого кумира з відповідями і почали залишати коментарі.

"Олеже, ви розкриєте? ВИ ще нічого не розкрили, досить самопіаритись дівчатам, ви ж детективи, покажіть ваші здібності...", "З блондина в брюнеті🤗", "Танкісти оцінять мою Сторі😅 😉", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Нагадаємо, що знаменитий артист Олег Винник показав українцям своїх нових підопічних на музичному проекті.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний виконавець Олег Винник звернувся до публіки з крісла музичного проекту.

Також портал "Українці" писав, що успішний співак Олег Винник запросив українців у справжній світ фантастики.