Українська співачка Наталія Могилевська викликала фурор в мережі серією своїх нових фото. Відзначимо, дані кадри були зроблені під час святкування дня народження співачки. Даний пост був опублікований на особистій сторінці артистки в «Інстаграм».

Читайте нас у Google News!

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Відзначимо, виконавиця позувала в білому вбранні, який вигідно підкреслив її красиву, спортивну фігуру.

"Буду знайомити вас з моїми друзями. Мої останні looks були створені цими чудовими, веселими і завжди закоханими людьми! Пишіть, як вам мої останні сукні?", - звернулася до шанувальників Могилевська. Люди не стали ігнорувати публікацію Наталі, вказавши, що вона дуже красива. Деякі також помітили, що виконавиця ще скинула кілька кілограмів, що пішло їй тільки на користь.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

"Наташа, ти зірка, дуже красиво вам з білим волоссям, супер, стильно і красиво і ще більше схудла, розумничка», «Наталя, Ви дуже красива тут, Вам дуже йде цей образ, просто красуня!», «Вас складно не любити !!! Енергія потужного чарівництва »,« Наташа, Вам дуже йде білий колір. Як же красиво Вам було б в білій весільній сукні", - писали люди.

Нагадаємо, раніше Могилевська поділилася в мережі новим фото, на якому позувала в красивому міні-плаття. Публікація з'явилася на особистій сторінці знаменитості в «Інстаграм». Відзначимо, в описі фотографії співачка повідомила хороші новини.

Зокрема, знаменитість оголосила розіграш журналу «Отдохни», на обкладинці якого була вона сама. Варто відзначити, що Могилевська деякі з них підписала і готова вручити щасливчикам.