У соціальній мережі розмістили дуже цікавий пост, який присвячений українському реперу Потапу. У зв'язку з останніми подіями, які відбулися на музичному шоу "Голос Країни", Потап вирішив висловити свою думку і привітати свою підопічну Надю Дорофєєву та її члена команди з перемогою.

Відповідну публікацію Потап розміщував на своїй сторінці в Instagram.

Український репер Потап розмістив пост, в якому привітав Надю Дорофєєву з перемогою. Він акцентував увагу на тому, що Тіна Кароль цього разу не змогла перемогти, так як її фанати не змогли просунути свою улюбленицю до перемоги, назвавши їх "жменькою фанатів, відчайдушно топлячих за свою ікону".

Скроншот поста Потапа в Instаgram
Скроншот поста Потапа в Instаgram

Крім цього, Потап сказав, що Надя не маніпулювала людьми для задоволення своїх амбіцій. Вона перемогла завдяки доброті і простоті.

Також знаменитий артист приділив особливу увагу тому, що в шоу прийшла абсолютно нова людина, до якої тягнуться люди. Надя Дорофєєва - дійсно улюблениця всіх українців.

Але через деякий час продюсер змінив свій пост, щоб не привертати до себе зайвої уваги. Він ніби побоявся згадати ім'я Тіни Кароль. Здавалося б, що сміливий репер зміг сказати про те, про що всі мовчали останні півроку.

Варто відзначити, що останній сезон "Голосу Країни" виявився досить скандальним. Перемога Наді Дорофєєвої та її підопічного Сергія Лазаренка виявилася справжнім подивом для українців.

Фото Потапа
Фото Потапа

Нагадаємо, що український репер Потап привітав Надю Дорофєєву зі святом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий продюсер Потап звернувся до публіки.

Також портал "Українці" писав, що відома українська співачка Надя Дорофєєва поділилася скандальним відеороликом.