Відома українська артистка, успішна актриса, колишня учасниця жіночого колективу "ВІА Гра" Віра Брежнєва розмістила шикарний пост в соцмережі. Вона показалася в Барселоні і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Віра Брежнєва розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Орел і решка - експеримент сподобався ✅ ми знімали на початку березня 3 дні (з ранку до ночі ). І все, що ви бачите в кадрі - результат роботи злагодженої команди 💪 🏼 У кожної Віри була своя - знімалися паралельно. Спасибі моїм прекрасним: режисерові дружині @synelnykov_yevgen і оператору Дімі @d. mulenko просто за все! Завдяки їм все вийшло саме так! Нашому чарівному гіду в Барселоні @fotovorobey 👏 🏻 моєї любові 🤍 і звичайно, всьому колективу @ orelireshka_official за ідею і її шикарне втілення!", - підписала пост українська артистка.

Крім цього, успішна співачка подякувала Андрія Данилко, який склав їй компанію.

"Я люблю подорожувати, роблю це завжди в комфортному одязі / взутті! І не перестаю радіти можливостям, відкриттям, місцям, людям! Тому і Барселону для себе відкрила заново! Ну і особливо мені пощастило з партнерами ♥️ геніальними @v_serduchka та @belokoninnaviktorovna ! Ви унікальні! ♥️ саме тому вийшло 2 частини програми)) Сьогодні на каналі П'ятниця вийде 2 частина нашої подорожі і після - вже обидві частини будуть доступні для всіх на YouTube каналі Орел і Решка 🪙 а поки трохи бектейджа 😎 Ваша Добренька Вірочка 😜", - звернулася артистка до публіки.

Фото Віри Брежнєвої
Фото Віри Брежнєвої

Нагадаємо, що українська співачка Віра Брежнєва розповіла, як потрапила в поліцію з Вєркою Сердючкою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна артистка Віра Брежнєва розповіла, як їздила на завод до Італії.

Також портал "Українці" писав, що успішна актриса Віра Брежнєва показала своїх дочок.