За кілька місяців до своєї смерті в особистому блозі магнат писав, що його дружина з ним точно не через гроші. Незважаючи на більш ніж 50-річну різницю у віці.

Косуке Нодзакі володів бізнесом у сфері нерухомості, компанією з продажу спиртного та кредитною установою. За своє життя чоловік встиг сколотити величезний статок, який обожнював витрачати на красунь, пише Daily Mail .

77-річний японець помер в 2018 році, через лічені місяці після весілля з Саки Судо, якій зараз 25 років. Через три роки у поліції з'явилися зачіпки, що помер чоловік не без допомоги благовірної.

юна дружина отруїла літнього чоловіка-мільйонера
юна дружина отруїла літнього чоловіка-мільйонера

Слідство встановило, що перед смертю чоловіка дівчина шукала в Інтернеті інформацію про медикаменти і після цього дала йому велику дозу невказаного стимулюючого препарату. Також згадується, що засіб було підмішано в напій, так як на його тілі не вдалося знайти слідів від голок.

Японська поліція на даний момент не підтвердила факт арешту Судо.

Офіційних даних про можливі мотиви дівчини немає. Однак автобіографія магната наводить на певні думки.

У книзі "Дон Жуан з Кішу", опублікованій в 2016 році, чоловік писав про те, що заробляє гроші виключно для того, щоб зустрічатися з красунями: "Мене не цікавлять машини або будинки. Замість цього – безмежне бажання займатися сексом з красивими жінками".

Крім того, в бестселері були глави про те, як спокушати студенток і бортпровідниць, і визнання, що на залицяння за чотирма тисячами дівчат він витратив 3 млрд ієн.