Популярний український репер, продюсер, заслужений артист Олексій Потапенко (він же Потап) поділився відеолентою в соцмережі. Він показав свій новий кліп, який можна побачити на YouTube.

Відповідну публікацію Потап розмістив у виттям акаунті в Instagram.

"Новий світ, нові Ми, новий кліп @mozgiband Ласкаво просимо в digital-світ MOZGI! Якщо ти опинився тут, значить знаходишся в пошуках нової реальності. Тут немає меж,тут збуваються всі мрії, тут кожен може. Попереду багато пригод-полетіли?! Творці digital-світу MOZGI команда #М1Production @m1ukraine: @sergeypercev, @andrewmatus3, @svyatoslav_sol Слова і музика: @realpotap by @mozgistudios", - підписав відеоролик український продюсер.

Також, Потап повідомив про те, що кліп можна побачити в YouTube.

"Дивись кліп на нашому YouTube-каналі, вигравай Sony PlayStation 5 від MOZGI, гарнітуру HyperX від наших друзів-партнерів @csgomcast або крутий мерч від @shopmozgi! Умови конкурсу в описі під відео і на сторінці @mozgiband", - звернувся до публіки український репер.

Фото Потапа
Фото Потапа

Багатомільйонна публіка на змусила артиста чекати і почала коментувати публікацію Олексія.

"Привіт Потап, есле що я з вами полечу🙌 Можна?) ", "Ні чо се, Лисий 😂😂😂😮😮😮😍😍😍🔥🔥🔥❤️❤️", "ось якраз те почуття коли бере гордість за якість і креатив і новизну української музики Західним групам вже пора нервово кусати лікті, а мені знову захотілося до вас на концерт", - залишають коментарі фоловери репера.

Коментарі на пост Потапа в Instagram
Коментарі на пост Потапа в Instagram

Коментарі на пост Потапа в Instagram
Коментарі на пост Потапа в Instagram

Нагадаємо, що український продюсер Потап привітав Надю Дорофєєву з великою перемогою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Потап привітав Надю Дорофєєву зі святом.

Також портал "Українці" писав, що Настя Каменських поділилася відвертим відеороликом за участю Потапа.