Американка кілька років приховувала свої почуття до вітчима чоловіка. Але, коли її відносини почали розвалюватися, саме свекор виявився єдиним, хто її підтримав, - зберегти любов в таємниці стало неможливо, пише Daily Mail .

31-річна Еріка Квіггл з Харродсбурга, США, зрозуміла, що у неї є почуття до вітчима її чоловіка Джеффа Квігглу, ще коли вони були у відносинах з чоловіком. Дівчина була одружена з Джастіном Тоуеллом, а Джефф одружений на його мамі.

У 2017 році відносини Еріки похитнулися і пара вирішила розлучитися. Тоді Джефф був єдиним, хто підтримав колишню невістку, не підозрюючи, до чого це призведе.

Дівчина зізналася у своїх почуттях свекру. Незважаючи на 30-річну різницю у віці, чоловік розкрив, що відчуває те ж саме. Незабаром після цього він пішов від дружини і разом з Ерікою вони розповіли всім про початок відносин. Новини викликали чимало суперечок, але, незважаючи на засудження, пара впевнена: їхні почуття варті того.

Дівчина вийшла заміж за 60-річного свекра
Дівчина вийшла заміж за 60-річного свекра

"Це звучить скандально, але у нас була така любов, яку було неможливо просто заглушити. Незважаючи ні на що, наші відносини зараз ідеальні. Джефф-молода душа, а я — навпаки. Він сміється, коли я так говорю, але у нас все вийшло", – пояснює Еріка Квіггл.

Тепер Джефф разом з Ерікою виховують і дев'ятирічного сина дівчини від минулого шлюбу, і їх спільну доньку Брекслі, якій скоро виповниться три роки. Колишній чоловік Еріки виявився розуміючою людиною. Вони спілкуються, він регулярно бере сина до себе на вихідні, хоч сам теж обзавівся новою сім'єю.

А Джефф насолоджується всіма плюсами батьківства в 60 років і до сих пір не може повірити в те, що він зміг зустріти свою споріднену душу в такому віці.

"Ми дійсно насолоджуємося один одним і приймаємо себе такими, якими ми є. Ми збираємося із задоволенням проводити час, який нам відведено. Ми ніколи не дивилися на різницю у віці — ми просто закохалися", – вважає Джефф Квіггл.