Успішна і талановита співачка і продюсер Наталія Могилевська поділилася шикарним знімком у соцмережі. Вона показала стару фотографію, де танцювала з Владом Ямою на проекті "Танці з зірками".

Відповідний пост Наталія Могилевська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Танець це спорт або $екс?Танець-це вертикальне вираження горизонтальних бажань. Я часто чую суперечки про те, що таке танець? Одні кажуть, що це $екс, тому що потрібна близькість партнера, пристрасть і без неї ніяк. Інші кажуть-це спорт, в кортом дуже високі навантаження, важлива відточеність рухів і цей вид спорту нічим не відрізняється від художньої гімнастики або легкої атлетики. Так що ж ви думаєте, танець-це порт або$?#могилевська #деньтанца #танціззірками #владяма #игорькузьменко #женякот", - прокоментувала пост українська співачка.

Численні шанувальники української зірки, з особливим інтересом спостерігають ка кожним постом своєї улюблениці. Фанати не залишають свого кумира без уваги, залишаючи чималу кількість відгуків.

"Сексуальний спорт ❤️🔥", "не кожна гімнастка може стати хорошою танцівницею. Це більше мистецтво, ніж спорт. Хоча навантаження більше, ніж у спортсменів", "танець-вираз почуттів, емоцій. Ѕекс-це ѕекс, нічого спільного. 🔥 ", "І те і інше", "танець,це магія яка передає емоції, і без любові не буде пристрасті❤️", "Однозначно спорт - без техніки далеко не заїдеш, але і без емоцій танець-не танець😂", - залишають відгуки фоловери української співачки.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Наталія Могилевська здивувала публіку раптовим перетворенням.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Наталія Могилевська показала, як починала кар'єру Надя Дорофєєва.

Також портал "Українці" писав, що Українська продюсер Наталія Могилевська звернулася до публіки.