Українська телеведуча, зірка тревел-шоу "Життя інших" Жанна Бадоєва поділилася постом у соцмережі. Вона розповіла українцям про самий незвичайний острів.

Відповідний пост Жанна Бадоєва розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Побувавши на Мадейрі, мене здивувало, що всім новонародженим в цьому регіоні дають імена зі спеціального списку дозволених імен, затверджений державою. У місцевих школах існує факультатив "Школа океану", а ще, як виявилося, вчать правильно змивати з себе океанську сіль. На Мадейрі працює Лісова поліція, що захищає природу від людей))) міський автобус — основний вид транспорту на острові, а місцевий аеропорт — один з найнебезпечніших у світі! А еще...Ну все. Спойлерити більше не буду. Якщо не встигли подивитися #ЖизньДругих-Мадейра-посилання в шапці профілю. А якщо вже подивилися, то пишіть в коментарях-що Вас здивувало в житті місцевих на Мадейрі?",- підписала фотографію українська телеведуча.

Численні фанати, які стежать за постами телезірки, не обділили Жанну увагою і залишили чимало відгуків під її постом.

"Мені дуже сподобалася Мадейра. Навіть подумала, що було б не погано там жити. Красиво, безпечно, цікавий підхід до освіти, люблять дітей. Ну дуже багато плюсів. І звичайно відсутність небезпечних тварин", "Правильно, що є список імен .це зберігає ідентичність острова, населення.чи не змащує його в загальну масу. Це як пластилін а коробочці. Поки є шматочки з певним кольором, з нього можна зліпити багато красивих речей. А коли всі шматочки скачані в один змішаний куля, то ....",- залишають коментарі юзери соцмережі.

Фото Жанни Бадоєвої
Фото Жанни Бадоєвої

Нагадаємо, що Жанна Бадоєва запросила українців на незвичайний острів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Жанна Бадоєва поділилася приємною новиною.

Також портал "Українці" писав, що Жанна Бадоєва звернулася до публіки.