У німецькій комуні Бродерсбі дикий кабан виплив з Балтійського моря і посіяв хаос на громадському пляжі. Кадри події опубліковані на сторінці Seebad Warnemünde в Facebook.

Читайте нас у Google News!

дикий кабан виплив з моря
дикий кабан виплив з моря

На записі видно, як кабан виплив на велелюдне узбережжі і підбіг до відпочиваючому. Той відмахнувся від звіра, вдаривши його лопатою. На наступних кадрах тварина мчить по пляжу, лякаючи дорослих і дітей.

За даними UPI, раніше цього ж кабана бачили біля берегів Нижньої Саксонії. Моряк Клаус Шлутер стверджує, що вони з колегою безуспішно намагалися виманити звіра на сушу. За його словами, кабан плив в сторону пляжу, на якому його і зняли на відео.

Ролик з кабаном став вірусним в соцмережах і зібрав безліч переглядів, лайків та коментарів. Відпочиваючий з лопатою викликав найбільше обурення у користувачів. «Прекрасний кабан поплавав в море і отримав від цього мужика лопатою», - обурювалися одні. «Навіщо цей хлопець притягнув на пляж величезну лопату?» - дивувалися інші. Деякі коментатори нагадали, що дикий кабан представляв загрозу людям і від нього варто було захищатися.

Згідно з оцінками статистичної служби Європейського союзу на 2019 рік, на території конфедерації проживало близько 150 мільйонів кабанів; 40 відсотків популяції зосереджено в Іспанії і Німеччини. У січні 2019 року Данія розпочала будівництво 70-кілометрової стіни на кордоні з Німеччиною, щоб запобігти міграції кабанів, яка могла б привести до спалаху свинячої чуми в країні.

Раніше в Берліні кабан вкрав у нудиста ноутбук. Оголений чоловік кинувся в погоню за кривдником і розсмішив оточуючих. В результаті чоловікові вдалося повернути своє майно. Коли він повернувся на галявину з ноутбуком, всі аплодували йому.