Наречена скасувала свій найважливіший день, дізнавшись темний секрет своїх стосунків. Жінка зрозуміла, що її мама платила чоловікові за те, щоб той зустрічався з нею, тому скасувала весілля.

Всі ми знаємо, що в деяких країнах влаштовують шлюби за домовленістю.

Але коли одна наречена дізналася, що її мама платила її нареченому, щоб той зустрічався з нею, вона, зі зрозумілих причин, прийшла в лють. Незважаючи на те, що після двох місяців побачень її хлопець зробив пропозицію, вона не змогла встояти.

Вона сказала Buzzfeed: "Все було так швидко, і я була по вуха закохана, тому, коли він зробив пропозицію подарувавши кільце з величезним діамантом, я просто пішла на це і сказала "так". Мені нічого було втрачати".

Пара так хотіла одружитися, тому відразу почала планувати торжество.

Але підозри нареченої виникли, коли її батьки погодилися заплатити за знаменний день. Вона сказала: "Моя мама купила мені найшикарнішу сукню (супер дорогу), і мої батьки заплатили за все це. Я завжди запитував його, чому його батьки не платять, але мої батьки втручалися і говорили, що вони наполягають, а він стверджував, що його сім'я була бідною".

Бачачи, як її наречений заплатив за дороге обручку, дещо не складалося. Тому вона попрямувала в магазин, щоб дізнатися справжню ціну дорого подарунка.

Це викликало ще більшу тривогу, коли продавець згадав, хто купив прикраси.

Наречена сказала: "чоловік у магазині сказав, що діамант єдиний у своєму роді, і він згадав, що його купували. Судячи з усього, купив не наречений, а мама ... вона купила його за місяць до того, як ми з нареченим почали зустрічатися".

Жінка була змушена визнати той факт, що всі стосунки влаштувала її мама.

Вона додала:"вона оплатила всі наші побачення і, звичайно ж, моє весілля, тому що вона так відчайдушно хотіла, щоб я вийшла заміж, а він брав участь в цьому тільки заради грошей".

На щастя, історія мала щасливий кінець.

Наречена бісексуальна, і це не було повністю прийнято її сім'єю.

Отже, після того, як фіктивні відносини були розкриті, вона, нарешті, змогла зустрічатися з тим, з ким хотіла.

Вона додала:"зараз я зустрічаюся з чудовою жінкою, і ми з мамою більше не розмовляємо".