Відома телеведуча Жанна Бадоєва поділилася шикарним постом у соцмережі. Вона постала перед публікою в образі леді і звернулася до шанувальників.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Доброго ранку!!! Увага!!! спеціально для вас зібрали в одному місці все найцінніше для кращого відпочинку 🔥зовсім скоро ви поміняєте своє уявлення про відпочинок в Росії і не тільки 🌊дізнаєтеся як відпочити не просто цікаво, але і максимально вигідно😍 це дійсно можливо!",- підписала фотографію українська телеведуча.
Крім цього Жанна написала про те, як вигідніше знайти для себе квитки на відпочинок.

"Запускається з блогерами та експертами проект, щоб зробити це літо кращим у Вашому житті ☺ ️а один з вас ще й відправиться разом з сім'єю в один з кращих готелів біля моря !!! І, найголовніше, сьогодні у вас є можливість долучитися до проекту 👉🏻@easy_travel_2021 абсолютно БЕЗКОШТОВНО якщо ви хочете дізнатися: 🏖де знайти квиток до моря за ціною електрички на дачу 🏖які виплати від держави покладені, якщо ви відпочиваєте в Росії 🏖як повернути гроші за безповоротний квиток 🏖як відпочити з дітьми без валеріанки, заощадити нерви, час і гроші Та багато-багато іншого🤩 переходите в @easy_travel_2021, забирайте всіх спікерів з розділу підписки собі в друзі і наберіться терпіння 🥰 Зовсім скоро почнеться самий жаркий проект сезону🔥 Все це попереду, а поки що розкажіть, куди плануєте вирушити на відпочинок цього літа?", - звернулася до публіки знаменитість.

Фото Жанни Бадоєвої
Фото Жанни Бадоєвої

Нагадаємо, що українська телеведуча Жанна Бадоєва показала своїх чоловіків.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Жанна Бадеова нагадала про новий випуск свого проекту.

Також портал "Українці" писав, що Жанна Бадеова розповіла про один з найнебезпечніших островів у світі.