Російська співачка Алла Пугачова висловила думку про те, що новою примадонною російської естради може стати співачка, яка виступає під псевдонімом Claudia.

Читайте нас у Google News!

Російська співачка Алла Пугачова
Російська співачка Алла Пугачова

Недавно в мережі з'явився дебютний трек виконавиці під цим псевдонімом, і він відразу розбурхав соцмережі.

Примадонна буквально всіх заінтригувала своєю заявою, однак через якийсь час з'ясувалося, що під цим псевдонімом ховається молодша дочка Христини Орбакайте Клавдія. Внучка Пугачової випустила свою дебютну композицію Ser Amigos.

Потрібно відзначити, що внучці Алли Борисівни всього 8 років. Пізніше Пугачова прокоментувала творчість Клавдії і заявила, що вона неупереджено ставиться до своєї внучки. Пугачова відзначила, що Клавдія виконала композицію на іспанською мовою, і вона вважає її дуже перспективною. Розкручуванням молодої співачки займається її мама Христина.

Стало відомо, що вона буде виконувати обов'язки піар-менеджера. Більш того, дівчинку зі знаменитої родини буде оточувати не менше зіркова команда. Відзначається, що нову композицію можна послухати абсолютно на всіх платформах.

Нагадаємо, що раніше користувачі соцмереж припустили, що основною конкуренткою Пугачової в недалекому майбутньому може стати Світлана Лобода.