Спортсменка володіє не тільки відмінними фізичними даними, але і розкішною фігурою, яку не бачить сенсу приховувати від своїх 833 тисяч підписників.

Нещодавно 22-річна американська тхеквондистка і боєць змішаних єдиноборств Валері Лореда вперше зазнала поразки. Дівчина програла на турнірі Bellator своїй суперниці Ханне Гай. Відзначити невдачу вона вирішила вельми незвичайним чином.

Валері Лореда боєць MMA
Валері Лореда боєць MMA

Спортсменка опублікувала в "Інстаграмі" фото, на яких постала з забинтованою рукою, пошкодженою під час бою. Крім того, Валері одягла крихітне бікіні, яке непросто було розглянути. На одному з кадрів дівчина повернулася спиною до камери, демонструючи пишні сідниці. А на другому прийняла відверту позу і показала непристойний жест.

За день знімки набрали майже 170 тисяч лайків, і фанати не втрималися від компліментів спокусливій фігурі. Однак багатьох обурила подібна поведінка спортсменки. Користувачі обурювалися, що дівчина занадто багато часу присвячує соцмережам замість того, щоб боротися, тому отримала такий сумний результат.

Валері Лореда боєць MMA
Валері Лореда боєць MMA

"Вона бореться як той, хто занадто багато часу проводить в "Інстаграме", - зазначив Timmyycolee.

"Зосередься на боротьбі", - порадив jakob.goba.

"Поки вона робить ці фотографії, Гай в тренажерному залі працює над своєю майстерністю", - написав smithy8686.

Валері Лореда боєць MMA
Валері Лореда боєць MMA

Однак Валері не збирається так просто здаватися.

"Я люблю те, що роблю. Я народжена, щоб битися, і буду чемпіонкою", — заявила дівчина. Спортсменка зазначила в "Твіттері", що збирається повернутися на ринг вже в липні.