Тільки заглянувши в свій телефон, британка зрозуміла, що по дорозі додому зустріла ефектного незнайомця, візитною карткою якого були вуса, лапи і хвіст.

28-річна Міа Флінн з Ріла, Уельс, стала героїнею курйозної ситуації, перебравши алкоголю. Увечері дівчина випила у подруги кілька пляшок вина і напідпитку вирушила додому. А коли прокинулася, побачила, що поруч з нею в ліжку лежить величезна собака, "схожа на вовка", пише Daily Mail.

"Я була трохи шокована, коли прокинулася з похмілля і побачила, що на мене дивиться собака. Я злякалася, що вона може на мене напасти. Я знаходжу собак милими, але все ж вони мене трохи лякають. Особливо такі великі, як ця", - пише Міа Флінн.

дівчина прокинулася в ліжку з вусатим незнайомцем
дівчина прокинулася в ліжку з вусатим незнайомцем

Спочатку Міа навіть боялася поворухнутися, але потім все ж зняла на відео свого нового приятеля, який незворушно розташувався неподалік. А коли заглянула в свій "Снепчат", зрозуміла, що сталося вночі. Дівчина раніше згадала, як за нею на темній вулиці ув'язалася собака, яку вона в підсумку і привела додому.

"Моя мама була в люті. Вона вже лягла, коли я прийшла о 2:30 ночі і сказала їй: "У мене новий приятель". Вона була незадоволена, але вранці все було в порядку. <...> Це не в моєму характері. Всі знають, що я трохи божеволію після випивки. Але я ніколи не приводила додому тварин", - пояснює Міа Флінн.

дівчина прокинулася в ліжку з вусатим незнайомцем
дівчина прокинулася в ліжку з вусатим незнайомцем

Зрозумівши, що вона "викрала" чужого пса, дівчина захвилювалася. Адже десь його, швидше за все, чекали господарі. Вона опублікувала в "Фейсбуці" пост про те, що сталося. І незабаром дійсно знайшлася власниця, яка заявила, що пролиті після пропажі сльози варті були того, щоб побачити цю кумедну історію.