Тепер на дівчину чекає лікування, адже її необережність може обернутися неприємним захворюванням, про яке знають багато солдатів.

Зовнішності і фігурі косметолога дані Лі з Флориди, США, заздрять багато — у "Інстаграмі" за її життям стежать майже 690 тис. підписників. Але днями красі дівчини було завдано жахливої шкоди, про це вона розповіла у своєму тіктоку.

Данина опублікувала відео, де попросила поради у фанатів, як їй вчинити з ногами. Справа в тому, що модель випадково провела у ванні 16 годин і шкіра на її стопах зморщилася до страшного стану.

@msdanalee

What an accidental 16hr bath looks like! 😂 helpppppp #nyc #fypシ #feet #feetpose #viral

♬ Twerkulator - City Girls

У ролику смаглява дівчина показує зморшкуваті ноги, шкіра на яких сильно посіріла. Навіть через деякий час, після ретельної сушки вона не повернулася в колишній стан, і Дані почала хвилюватися. Однак багатьох підписників хвилювало всього одне питання.

Дівчина провела у ванній 16 годин
Дівчина провела у ванній 16 годин

"Як ти не потонула?!", - дивується terquiose.

"У сенсі випадково провела 16 годин?" - не розуміє bri.lauren.

"Вода у ванні остигає через 30-40 хвилин, що ти там робила після цього стільки часу???", - дивується voxydc.

Заспокоївшись, глядачі ролика припустили, що у Дані могла розвинутися траншейна стопа — вид відмороження, який виникає в дуже вологому і холодному середовищі в умовах малої рухливості.

Дівчина провела у ванній 16 годин
Дівчина провела у ванній 16 годин

При такому розкладі дівчину чекає оніміння або печіння в ступнях, а також раптові болі, які можуть їй заважати ходити. На щастя, цей стан лікується фізіотерапією, теплом і знаходженням в сухому середовищі.