Турецькі серіали вже не перший рік тримають пальму першості і завойовують все більше сердець телеглядачів по всьому світу.

Чим же турецькі серіали так запали в душу телеглядачам? Їх основна відмінність в тому, що серії тривають близько двох годин, та й кількість серій в сезоні вражає.

До того ж, в турецьких серіалах глядачі бачать велику кількість персонажів і спостерігають відразу за розвитком декількох історій. Ну і не останню роль відіграє підбір акторів, які нікого не залишають байдужими.

"Чорна любов"

кадр з серіалу "Чорна-любов"
кадр з серіалу "Чорна-любов"

Одним з найвідоміших і популярних серіалів можна сміливо назвати «Чорну любов». Історія про нещасливе кохання молодої і багатої художниці Ніхан і бідного інженера Кемаля нікого не залишає байдужим. Через різні перешкоди і сімейної драми Ніхан була змушена кинути свого коханого чоловіка і вийти заміж за іншу людину. Кемаль ж через деякий час завдяки своїй завзятості і праці зміг розбагатіти і зайняти високе положення в суспільстві.

Зустрівшись знову зі своїм першим коханням, Ніхан і Кемаль зрозуміють, що все ще люблять один одного, але життя і далі буде лагодити їм найнесподіваніші перешкоди. Кожна серія серіалу виглядає як повноцінний фільм, а кінця серіалу ваше серце буде напевно розбите.

"Постукай у мої двері"

кадр з серіалу "Постукайся в мої двері"
кадр з серіалу "Постукайся в мої двері"

Ще один серіал, який вийшов в 2020 році і швидко завоював велику аудиторію, - "Постукай у мої двері". Дівчина на ім'я Еда працює в квітковому магазині і мріє переїхати жити в іншу країну. Вона отримує грант на навчання, коли їй зустрічається бізнесмен Серкан Болат. Він просить Еду два рази на місяць зображати його наречену. Дівчина погоджується, адже якщо вона виконає умови, то зможе виїхати в другу країну, але в процесі між бізнесменом і працівницею квіткового магазину спалахують почуття.

За законом жанру, закохані, звичайно ж, не зможуть просто так знайти особисте щастя. Ви не раз змахнете сльози під час перегляду цієї картини. До слова, цього року вийшов другий сезон серіалу, який обіцяє бути ще більш хвилюючим.

"Пані Фазілет та її доньки"

кадр з серіалу "Пані Фазілет і її дочки"
кадр з серіалу "Пані Фазілет і її дочки"

Серіал "Пані Фазілет і її дочки" розповідає про жінку, яка рано стала вдовою і присвятила своє життя двом дочкам. Розбагатіти жінці не вдалося, так що вона вирішила віддати молодшу дочку Едже заміж за великого бізнесмена. При цьому старша дочка Хазан є справжньою пацанкою і працює тренером з боксу.

Шанувальники серіалу не раз зізнавалися, що у них залишилося незабутнє враження від перегляду цієї картини, в якій герої викликають самі неоднозначні почуття. Переживати за долю персонажів при перегляді доведеться багато разів.

"Корольок – пташка співоча"

кадр з серіалу «Корольок пташка співоча»
кадр з серіалу «Корольок пташка співоча»

Сучасна версія серіалу" Корольок - пташка співоча " заснований на однойменному романі Решата Нурі Гюнтекіна. Головна героїня-дівчина Феріда, яка осиротіла ще в дитинстві і опинилася під опікою своєї тітки і її чоловіка. Феріде, яку з дитинства звуть корольком, росте разом з дітьми своєї тітки Кямран і Неджміє і з часом закохує в Кямрана, але приховує свої почуття.

Феріде дізнається про те, що Кямран таємно зустрічається з вдовою і пропонує йому прикинеться, що вони є нареченим і нареченою, якщо молода людина не хоче розголошення своєї таємниці. Одну з головних ролей виконує Бурак Озчівіт – актор, який зіграв також в серіалі "Чорна любов" і є одним з головних секс – символів Туреччини.

"Чудовий вік»

кадр з серіалу «Величне століття»
кадр з серіалу «Величне століття»

Жодна добірка про турецьких серіалах не може обійтися без "Величного століття". Саме цей серіал став одним з найвідоміших і підкорив глядачів по всьому світу. До слова, завдяки "Величному століттю" у українських телеглядачів прокинувся такий інтерес до турецького кінематографу.

Навіть ті, хто не дивився серіал, напевно знають, що він розповідає про життя наложниці Хюррем, яка змогла підкорити серце султана Сулеймана, отримати свободу і стати його законною дружиною. Серіал заснований на реальних подіях і вражає кількістю інтриг і моментів, від яких серце телеглядачів завмирає.