Вісімнадцятирічна Соня Євдокименко, внучка знаменитої співачки Софії Михайлівни, успадкувала від бабусі не тільки красу, але і талант. Дівчина вирішила піти по стопах легендарної родички і податися в співачки. Ось тільки користувачів інтернету цікавить не стільки її творчість, скільки особисте життя. Особливо після публікацій знімків з невідомим красенем.

Читайте нас у Google News!

Соня Євдокименко, внучка Софії Ротару
Соня Євдокименко, внучка Софії Ротару

Красуня і розумниця

Соня живе в Лондоні і працює моделлю і співачкою. Свою модельну кар'єру вона розпочала в чотирнадцятирічному віці, ставши обличчям модного бренду і з'явившись на обкладинках глянцевих журналів, в тому числі україномовної версії видання Elle.

На її рахунку вже кілька музичних англомовних треків. До речі, продюсером Соні є її старший брат. Це він знайшов музику, студію звукозапису і посприяв записи композицій. Дівчина планує продовжувати кар'єру в тому ж напрямку і підкорити світ шоу-бізнесу.

Соня є активним користувачем соціальних мереж. Її сторінка в «Інстаграме» налічує більше ста п'ятдесяти тисяч передплатників. Ось тільки практично на всіх знімках дівчина чомусь одна. Лише зрідка зустрічаються фото із зірковою бабусею.

Софія Ротару
Софія Ротару

Таємничий незнайомець

Як би не приховувала Соня від громадськості своє особисте життя, а журналістам все ж вдалося дізнатися, з ким зустрічається красуня. Нареченого дівчата звуть Марко Дюмен. Про чоловіка відомо небагато: він ніби як народився і виріс у Франції, в пресі згадується як «мільйонер», на життя заробляє організацією арт-виставок. Виявляється, Марко є великим поціновувачем мистецтва і сам колекціонує шедеври живопису.

Правда, людей небагато насторожив той факт, що в його акаунті можна побачити не тільки французький, але також канадський прапор. Яким чином чоловік пов'язаний з Канадою, невідомо. Користувачі інтернету припустили, що, можливо, він там народився, а вже потім переїхав до Франції. А, можливо, в Канаді у нього бізнес. Загалом, поки одні здогадки і ніякої конкретики.

Найцікавіше, що Соня на своїй сторінці не викладає знімки з Марко, а ось сам Дюмен раз у раз публікує фотографії зі своєю коханою. Власне, по ним і можна відстежити маршрут подорожей пари. Вони встигли побувати в багатьох країнах Європи, якщо вірити аккаунту Марко в соціальній мережі.

Софія Ротару
Софія Ротару

Інтерв'ю

Природно, журналісти звернулися за коментарями до самої внучці Ротару. Дівчина щиро здивувалася тому, що люди цікавляться її особистим життям. Соня зазначила, що, наприклад, її не цікавить життя маловідомих їй людей. Проте, коментарі з приводу бойфренда довелося дати. Дівчина підтвердила, що зустрічається з Марко, і практично відразу поспішила змінити тему.

Соня розповіла, що після закінчення навчання в Лондоні переїхала в Нью-Йорк. На першому місці для неї музика і мода, оскільки саме ці дві сфери дають можливість для самовираження. У вільний час дівчина також захоплюється боксом, пілатесом і освоює ремесло дизайнера.

Реакція користувачів інтернету

Користувачі інтернету тепер щосили обговорюють зоряну пару, відзначаючи, що молоді люди дуже красиві, оскільки володіють «лялькової зовнішністю». Найбільше обговорюють бойфренда Соні, що й не дивно, адже інформації про нього дуже мало. В першу чергу, прихильники розмірковують, скільки йому років. Хтось схиляється до версії, що Марко років двадцять сім, не більше. «Плюс-мінус п'ятдесят», - пишуть інші. Треті схиляються до думки, що обранець років на двадцять старше Соні.

Деяких коментаторів насторожують знімки коханого внучки Ротару. Вони не виключають, що чоловік міг лягти під ніж пластичного хірурга, щоб підкоригувати зовнішність. Плюс до всього, його охрестили метросексуалом. В цілому ж користувачі інтернету зійшлися на думці, що пара дійсно ефектна, і побажали молодим людям щастя і удачі.

Серйозний підхід

Відомо, що Соня вже встигла познайомити свого обранця з батьками. Зустріч відбулася в Лондоні, але ось її подробиці невідомі. Схвалили чи вибір дочки родичі, залишається загадкою.

Сама Соня говорить, що для неї найголовніше в обранцеві - це відмінне почуття гумору, а не готовність здійснювати божевільні вчинки заради нареченої. Дівчина зазначає, що дуже серйозно і відповідально ставиться до питання створення сім'ї, оскільки має перед собою приклад сімейного благополуччя кількох поколінь.