Деякі зірки естради вирішили на собі спробувати додаток з "пророцтвами". Мобільний агрегатор "зчитує" по фотографії, яке майбутнє чекає на людину. Так, Христині Асмус випала робота в стриптизі.

Читайте нас у Google News!

Кристина Асмус
Кристина Асмус

У додатку діє кілька критеріїв, за якими оцінюється ймовірне майбутнє. Штучний інтелект визначає приблизний вік, капітал, який людина накопичить за життя, кількість дітей, професію чоловіка або дружини, а також країну, де пройде старість.

Додатком вже скористалися кілька російських знаменитостей. Наприклад, Ольга Бузова, якщо вірити "градієнт", продовжить кар'єру в музиці. Останні роки життя дівчина проведе в Росії, заробивши при цьому 17 мільйонів доларів. Скоро у зірки з'являться двоє дітей і чоловік-політик. Співачка зазначила, що була б рада стати мамою.

Ксенія Бородіна вже виховує двох дочок, але додаток впевнене, що у ведучої "Дому-2" будуть ще діти. Діяльність дружина зірки "Градієнт" визначає як "бізнесмен", і це відповідає реальності. Старість артистка також проведе в Росії.

А ось майбутнє Христини Асмус після розлучення з Гаріком Харламовим неоднозначно. Штучний інтелект передбачив дівчині роботу в стриптизі, а також трьох дітей і чоловіка-філософа. Заробити на танцях з жердиною зірка фільму "Текст" зможе близько 220 мільйонів доларів.

Дівчину Тіматі, судячи з "градієнт", чекає майбутнє в політиці - вона стане мером, а її чоловік і зовсім займе пост президента. Старість Анастасія Решетова проведе в Швейцарії, де дуже до речі будуть ті 96 мільйонів доларів, які "наворожили" додаток.