Ми всі любимо наших бабусь і дідусів, але як же часом важко знайти з ними спільну мову. Меган Елізабет втратила дар мови, коли її дідусь натякнув, що вона скоро упустить свій щасливий шанс.

Меган – досить успішна тіктокерша з США, а також зразкова внучка. Вона регулярно листується зі своїм 91-річним дідусем, який знаходить, чим її здивувати.

Нещодавно старий десь вичитав про дослідження, де вказувалося, що якщо дівчина не знайде чоловіка до 29 років, то вона так до кінця життя і залишиться одна. Про це він і поспішив повідомити внучці, якій якраз скоро повинно було виповнитися 29.

"Це дідусь. Я читав статтю, в якій сказано, що якщо ти не знайдеш супутника життя до 29 років, то, швидше за все, помреш на самоті. Твій день народження вже через три місяці. Просто хотів, щоб ти знала. З любов'ю, дідусь", – написав турботливий родич.

повідомлення від турботливого дідуся
повідомлення від турботливого дідуся

Також нещодавно старий повідомив дівчині інформацію про ворогів Америки. Старий патріот дізнався, що Штатам нібито загрожує небезпека через "веб-сайт TikTok", тому він захотів переконатися, чи не користується онука шпигунським сервісом.

@meganelizabeth1016

Shhhh…. He will never know 😅🤡 #ilied #grandpa #thanks #thanksgrandpa #blesshim #foreversingle #millennial #family #toxictiktok #fy #foryou

♬ Can You Feel the Love Tonight - Boyce Avenue & Connie Talbot

Меган переконала старого, що ні в яких "тіктоках" вона не сидить, а сама зрозуміла: про забавного дідуся пора знімати відео.

Розміщений в "Тіктоку" ролик з листуванням швидко став вірусним. Всього за пару днів його подивилися більше 6 млн разів, але в коментарях користувачі не поспішають лаяти старого, а радять цінувати кожну проведену з дідусем хвилину.

повідомлення від турботливого дідуся
повідомлення від турботливого дідуся

"Я плачу! Будь ласка, цінуй кожен момент, проведений з ним. Я б віддала що завгодно, тільки б поговорити зі своїм дідусем знову", – зворушилася користувачка witchboy_666.

"Він, звичайно, помиляється, але зате він говорить все від самого серця", – вважає maria_bbbbbbbbb.

"Лол, Ну він старається! Зате ти знаєш, що він про тебе піклується", – упевнений meepmeep46.