Вважається, любов – це щось, що приходить саме по собі... або за допомогою бабки-відунки. Але що, якщо для того, щоб закохати в себе когось, вистачить одного погляду?

Легким психологічним трюком поділилася тікток-блогерка sophieroselloyd, пише The Sun. У двохвилинному ролику дівчина просто пояснила, що потрібно робити, щоб закохати в себе кого завгодно, і як цей лайфхак взагалі працює. Софі-Роуз запевняє: метод спрацює з будь-яким. Головне, щоб ця людина вам подобалася.

"Сподіваюся, це буде Вам корисним!", – пише sophieroselloyd.

@sophieroselloyd

Hope this helps! Let me know in the comments if you want me to do any more tips💓

♬ Emotional (Instrumental) - BLVKSHP

Як це працює?

Механіка проста. Потрібно просто подивитися на певні зони обличчя вашого співрозмовника... у правильному порядку і з потрібними інтервалами! Спочатку потрібно протягом секунди дивитися в ліве око співрозмовника (тобто для нас він буде правим), потім — стільки ж на його губи, а потім секунду на його праве око! Ось і все... Правда, є кілька застережень.

"Важливо, щоб ви в цей момент не розмовляли, а то нічого не вийде. Людина буде дивитися на рот замість того, щоб стежити за вашим поглядом, але ж це найголовніше", – радить sophieroselloyd.

Важливо відзначити, що, швидше за все, цей прийом не спрацює, якщо ви спілкуєтеся у великій компанії. Там увага людини може бути розосереджена на всіх людях за столом, і він просто не помітить, як ви намагаєтеся закохати його в себе.

Але якщо все пройде за планом, Софі-Роуз обіцяє: у того самого або самої вже скоро прокинуться почуття до вас.