Що може бути краще, ніж спостерігати, як змія їсть? Спостерігати за однією змією, з двома головами, за двома прийомами їжі – одночасно.

Нещодавно ентузіаст рептилій і власник BHB Reptiles Брайан Барчик поділився неймовірним відео в Instagram, на якому його змія (або змії?) їсть двох мишей, по одній на кожну голову. Бен і Джеррі, як лагідно називають змію, насолоджувалися величезною їжею і були зустрінуті любов'ю в соціальних мережах, де відео стало вірусним.

Як і ми, вам може бути цікаво: у Бена і Джеррі один травний тракт? Чи зійдуться миші посередині?

"Вони мають загальний шлунок, і їх трахеї прикріплюються приблизно на дюйм нижче їх голови", – сказав Барчик IFLScience.

Отже, так, коли миші ввійдуть, буде невелика пробка і, ймовірно, серйозний розлад шлунку.

Бен і Джеррі – двоголова каліфорнійська королівська змія, частина колекції Барчика і його довічних зусиль по заволодінню дорослою двоголовою змією. Двоголова деформація, хоча і зустрічається рідко, не є чимось абсолютно нечуваним – це стан, називаємий біцефалією, який, за оцінками, зустрічається у одного з кожних 10 000 народжень змій.

Як і у випадку сіамських близнюків, це відбувається, коли запліднена яйцеклітина не повністю розділяється. І хоча воно частіше зустрічається у змій, ніж у більшості інших тварин, може вражати будь-яку хребетну тварину.

На жаль, більшість двоголових змій ледь доживають до декількох місяців, але, досягнувши повноліття, продовжують жити щасливим і здоровим життям. Після численних покупок двоголових дитинчат змій Барчик так і не зміг обзавестися здоровим дорослим, поки друг не продав йому Бена і Джеррі.

Тепер змія живе щасливим життям у своєму вольєрі в рептаріумі, зоопарку рептилій в Мічигані.