Люди розкрили деякі з найгірших звичок своїх колег в офісі - від розривати відкриті пакети з хлібом посередині до плювків на клавіатуру.

Офісні працівники з усього світу поділилися в Інтернеті зображеннями, які доводять, чому одні люди просто не призначені для роботи з іншими.

В галереї, зібраній Bored Panda, один працівник показує святковий торт, з якого без будь-якої організованості були вирізані квадратні шматочки в різних місцях.

На іншій фотографії показаний лоток для кубиків льоду, в якому залишився тільки один заморожений квадрат, а на третьому – офісна кухня з відкритими дверцятами всіх шаф.

розірваний пакет з хлібом
розірваний пакет з хлібом

Прямо посередині! Один робітник був вражений тим, як їх колега розірвав хліб.

розрізаний торт
розрізаний торт

У галереї, зібраній Bored Panda, один працівник показує святковий торт, з якого вирізані квадратні шматочки в різних місцях без будь-якого організованого підходу.

клавіатура
клавіатура

Співробітник, який поділився цим зображенням, зізнався, що прийшов в лють, помітивши, що його колега плюнув йому на клавіатуру.

відкриті дверцята шаф на кухні
відкриті дверцята шаф на кухні

Розмістивши знімок вище, один колега сказав, що їм не сподобалося, що їх співробітники відкривають всі дверцята шаф на загальній кухні.

холодильник
холодильник

Один колега пожартував, що їхні колеги не знають, як користуватися пакетами для заморозки, після того, як виявили їх всі в загальному холодильнику.

заплутаний телефонний дріт
заплутаний телефонний дріт

Співробітник поділився своїм розчаруванням, помітивши, що його колеги завжди залишали телефонний дріт заплутаним.

форма для льоду
форма для льоду

На іншій фотографії показаний лоток для кубиків льоду, в якому залишився тільки один заморожений квадрат.

брудна чашка
брудна чашка

Також люди люблять залишати брудні чашки на робочих місцях.

відходи на килимку
відходи на килимку

Привести собаку на роботу не дуже добре для одного співробітника, який грубо залишив фекалії вихованця на підлозі і запитав, чи може хто-небудь інший почистити його, оскільки вони поспішали.

відпочинок на дивані
відпочинок на дивані

Співробітник зробив цей знімок після того, як його розсердив чоловік, який знімав взуття в компанії інших, які насолоджувалися обідом.