Минулого тижня натовп людей під час родео ледь не посивіла після того, як розлючений бик перестрибнув через паркан і ледь не задавав глядачів на змаганнях That Famous Preston Night Rodeo.

Інцидент, який стався в Престоні, штат Айдахо, в четвер, 29 липня, призвів до того, що бик кинувся до трибун на арені, а потім зробив стрибок і майже подолав бар'єри безпеки.

розлючений бик кинувся в натовп
розлючений бик кинувся в натовп

Для будь-кого, хто коли-небудь задавався питанням, як виглядає атака розлюченого бика в лоб, вам пощастило. Один глядач, який опинився в правильному – або неправильному – місці, знімав драматичний інцидент, і в кадрах, розміщених на YouTube, він показав глядачам погляд від першої особи на розлючену тварину, яка прямувала прямо до нього.

Кадри, зняті Робертом Хьюго, показують, як бик біжить по арені після того, як скинув вершника, а інший ковбой безуспішно намагається заарканіть його. Натовп швидко розбігається, коли Бик направляє роги першим на стійку, але Хьюго, який виріс на ранчо, вдалося зберегти достатньо нервів, щоб продовжити зйомку, рішуче ухиляючись від шляху бика.

"ТРОХИ БЛИЗЬКО!!": Хьюго написав у пості в Facebook, поділившись скріншотами з відео, додавши, що спочатку він "випадково знімав", коли бик втік до іншої перешкоди на майданчику для родео.

Пізніше Хьюго розповів The Independent про страшні сцени, сказавши: "Все сталося так швидко. Я просто пам'ятаю, як думав. Я повинен піти з дороги!" – сказав він, додавши: "Я був радий, що ніхто, включаючи бика, не постраждав. Працівники штату родео і Престон-Сіті були чудові! Вони негайно владнали все і перевірили всіх, щоб переконатися, що все в порядку".