Екс-соліст популярної в минулому музичної групи "Ласковий май" Олександр Пріко у вкрай важкому стані. Зараз у нього діагностували онкологію, яка, до того ж, викликає ряд супутніх захворювань.

Читайте нас у Google News!

Ласковий май
Ласковий май

Дружина Олександра Пріко в розпачі і вже готується до найгіршого результату

Кілька тижнів тому Пріко в терміновому порядку госпіталізували з підозрою на Коронавірусние інфекцію. В ході обстеження діагноз виявився ще більш серйозним - у нього знайшли злоякісну пухлину.

Олександр Пріко пішов з "Ласковий май" щоб розвивати себе як сольного артиста. Однак з цим у нього не склалося. Він навіть допитливий створити свій музичний колектив під назвою "Мама", проте російський шоу-бізнес його не прийняв.

Як розповідає Олена Пріко, дружина артиста: "До пандемії Саша виступав на концертах на запрошення друзів, а взагалі працював слюсарем-сантехніком на одному оборонному заводі. Десь в середині липня він раптом став скаржитися на здоров'я".

За розповідями дружини, першими ознаками хвороби стала тяжкість у грудях. Спочатку у Олександра підозрювали пневмонію, потім підозри впали на бурхливий коронавірус. Але лікування і старання лікарів не допомагали. Зараз стало відомо, що стан погіршується. Пухлина, яка з'явилася раптово, може обернутися летальним результатом.