Про це Феллон розповіла в соцмережах, закликавши бойкотувати компанію, яка займається фетшеймінгом.

Літня поїздка 27-річної Феллон Мелілло з Техасу, США, з подружками значно затьмарилася через хамську поведінку івент-компанії. Дівчата вирушили до Каліфорнії і вирішили заскочити в популярний клуб, замовивши туди патібас (автобус-клуб).

Подружки передчували відмінний вечір, але, коли вони прибули на місце відправлення, Феллон відмовилися пускати через зайву вагу.

Феллон Мелілло
Феллон Мелілло

Засмучені дівчата знайшли іншу компанію, яка спокійно довезла тусовщиць на вечірку, і вечір був врятований. Пізніше на сайті першої компанії-перевізника з'явилося оголошення: "Вибачте, але ніяких товстих дівчат! Охорона на вході дуже сувора! Якщо у вас були проблеми з тим, щоб потрапити в елітний клуб, то сюди зайти навіть не намагайтеся! Не витрачайте ні свій, ні наш час!"

Така заява обурила Феллон до глибини душі, і вона розповіла про все в мережі.

Дівчина всіляко просуває бодіпозитив і любов до себе. Заради своєї ідеальної ваги блогерка вже скинула значну кількість кілограмів і тепер була задоволена собою, але цей випадок сколихнув в ній старі комплекси.

Феллон Мелілло
Феллон Мелілло

Вона попросила всіх небайдужих відмовитися від послуг компанії-перевізника, і першим це зробив популярний клуб, в якому відпочивали подружки.

"Коли мене відмовилися пропускати перед усім цим натовпом, я відчула страшний сором і приниження. І хоч я знаю, що красива, це змусило мене випробувати безпорадність. Це страх, який відчувають всі повні люди: що нас відкинуть через вагу", – обурилася Феллон Мелілло.

Феллон Мелілло
Феллон Мелілло