У мережі оприлюднили публікацію зі зйомок нового сезону романтичного шоу»Холостячка". На фотографії можна побачити учасника проекту і головну зірку шоу Злату Огневич, яка пристрасно дивиться на чоловіка.

Відповідну публікацію розмістили на сторінці "holostyakstb"

«#Холостячка Крізь вогонь і воду до серця «Холостячки»: учасником реаліті став професійний каскадер 17 вересня о 19:00 глядачі СТБ стануть свідками початку нової історії кохання в проєкті «Холостячка». Напередодні прем'єри продовжуємо знайомитися з претендентами на серце Злати Огнєвіч (@zlata.ognevich ). Одним з них став чоловік, якому не страшно практично нічого! Побудувати відносини з холостячки спробує каскадер Павло Богда (@pavelbogda ). Павлу 30 років, родом з міста Дніпро. Він - один з небагатьох професійних каскадерів-універсалів в Україні. На його рахунку відомі кінокартини, в яких він дублював героїв: "Кріпосна", "Безславні кріпакі", "Червоний", "Shadow of War 2" (Warner Bros.), "Division 2" (Ubisoft) та інші. Уже двічі Павло знімався у Боллівуді. "Я горю, вмираю, в мене стріляють. Професія каскадера дуже рідкісна і дійсно небезпечна", - ділиться учасник. В Україні, за словами Павла, близько 100 досвідчених каскадерів, і він - один з них. Чоловік спеціалізується на кінно-трюковій роботі, взаємодії з піротехнікою, стріляниною, вогнем, практикує єдиноборства і т.д. Павло запевняє, що готовий до серйозних стосунків і прийшов на проєкт, щоб завоювати серце Холостячки", - підписаний пост на сторінці "Холостячки" в соцмережі.

Фото Злати Огневич
Фото Злати Огневич

Фолловери аккаунта романтичного шоу не пройшли повз публікацію такого характеру і залишили чимало свих думок.

"Поки почнеться проект, вже всі учасники будуть відомі? Інтрига трохи витрачається, як на мене", "Навіщо заздалегідь показувати учасників, щоб більше часу було на промоушен?", "Як Златі так добірних холостяків, а в 1й холостячці непотріб", - пишуть відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост зі сторінки "Холостячка" в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки "Холостячка" в Instagram

Нагадаємо, що українці викрили обмін Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта.