В сети обнародовали публикацию со съемок нового сезона романтического шоу «Холостячка». На фотографии можно увидеть участника проекта и главную звезду шоу Злату Огневич, которая страстно смотрит на мужчину.

Соответствующую публикацию разместили на странице "holostyakstb"

"#Холостячка Крізь вогонь і воду до серця «Холостячки»: учасником реаліті став професійний каскадер 17 вересня о 19:00 глядачі СТБ стануть свідками початку нової історії кохання в проєкті «Холостячка». Напередодні прем'єри продовжуємо знайомитися з претендентами на серце Злати Огнєвіч (@zlata.ognevich ). Одним з них став чоловік, якому не страшно практично нічого! Побудувати відносини з холостячки спробує каскадер Павло Богда (@pavelbogda ). Павлу 30 років, родом з міста Дніпро. Він - один з небагатьох професійних каскадерів-універсалів в Україні. На його рахунку відомі кінокартини, в яких він дублював героїв: "Кріпосна", "Безславні кріпакі", "Червоний", "Shadow of War 2" (Warner Bros.), "Division 2" (Ubisoft) та інші. Уже двічі Павло знімався у Боллівуді. "Я горю, вмираю, в мене стріляють. Професія каскадера дуже рідкісна і дійсно небезпечна", - ділиться учасник. В Україні, за словами Павла, близько 100 досвідчених каскадерів, і він - один з них. Чоловік спеціалізується на кінно-трюковій роботі, взаємодії з піротехнікою, стріляниною, вогнем, практикує єдиноборства і т.д. Павло запевняє, що готовий до серйозних стосунків і прийшов на проєкт, щоб завоювати серце Холостячки", - подписан пост на странице "Холостячки" в соцсети.

Фото Златы Огневич
Фото Златы Огневич

Фолловеры аккаунта романтического шоу не прошли мимо публикацию такого характера и оставили немало свих мнений.

"Поки почнеться проект, вже всі учасники будуть відомі? Інтрига трохи втрачається, як на мене", "Навіщо заздалегідь показувати учасників, щоб більше часу було на промоушен?", "Как Злате так отборных холостяков, а в 1й холостячке ширпотреб", - пишут отзывы пользователи соцсети.

Комментарии на пост со страницы "Холостячка" в Instagram
Комментарии на пост со страницы "Холостячка" в Instagram

Напомним, что украинцы разоблачили обмен Ксении Мишиной и Александра Эллерта.