Кулінар за професією Юлія Панкова, що прославилася участю в програмі "Ревізор", розповіла про свої обов'язкові ранкові ритуали.

На думку Панкової вранішній настрій має великий вплив на настрій усього дня. Адже давно доведено, що початок дня задає тон подальшому настрою дня та успішності справ. Ведуча нового каналу розповіла, що робить для того аби добрий ранок ставав не менш добрим днем.

По перше, варто поставити на будильник приємну мелодію, яка вам дійсно подобається. Адже набагато приємніше прокидатися під улюблену музику, аніж під ту що вас дратує.

"Раніше я завжди спершу брала до рук телефон... І все… Мій мозок заплутувався в павутинні чужих життів та не завжди гарних новин. Почала помічати, як радість нового дня йде від мене. Настрій миттєво псувався. І не дивно, адже вчені довели, що три хвилини поганих новин псують настрій на вісім годин. Уявіть, як це багато" Юлія Панкова

Тепер ранки зовсім інші ділиться Юлія.

"Вмикаю улюблену мелодію, обов'язково випиваю склянку води. Повертаюсь до ліжка, аби ще трохи поніжитися. Після чого спускаюся на килимок та проводжу різні практики. Найчастіша з них - медитація. Після цих ритуалів мій день наповнюється радістю".

"Ревізор" рекомендує усім налаштовуватися зранку тільки на позитив та приємні події, адже від цього залежить ваш день.

Юлія Панкова, ведуча програми "Ревізор"
Юлія Панкова, ведуча програми "Ревізор"